Summerdale hintaágy alumínium antracit-világosszürke
Cikkszám 5352935Termékleírás
Cikkszám 5352935
A pihenés oázisa
Változtassa kertjét vagy teraszát kényelmes pihenőhellyé a modern Summerdale hintaággyal. Ez a stílusos bútordarab elegendő helyet biztosít Önnek és szeretteinek - akár 3 személy is kényelmesen pihenhet rajta. A strapabíró, porszórt, antracit színű váz stabilitást és tartósságot biztosít. A kényelmes karfák pihenésre csábítanak, míg a napvédő tető megbízhatóan véd az intenzív napsugárzástól. Élvezze a gondtalan órákat a szabadban, egyedül vagy barátaival. A hintaágy felállításához kb. 225 cm x 127 cm x 187 cm (Ho x Sz x Ma) területre lesz szükség.
Maximális kényelem és praktikus részletek
A Summerdale hintaágy jól kidolgozott részleteivel extra kényelmet nyújt. A töltött, puha hátpárnák és ülőpárnák (vastagság kb. 5 cm) kényelmes ülésérzetet biztosítanak. Rendkívül praktikus: A huzatok mosógépben max. 30 °C-on moshatók, így könnyű az ágy karbantartása. A bal és jobb oldalon található két, világos fából készült tárolófelület helyet biztosít italok, könyvek vagy harapnivalók számára, így minden kéznél van. A hinta 295 kg-ig terhelhető. 166 cm-es ülésszélességével, 49 cm-es ülésmélységével és 58 cm-es ülésmagasságával (háttámla magassága 59 cm) ideális kiegészítője a kültéri nappalinak.
Kényelmes bútordarab a kertbe, a teraszra és az erkélyre!
Akár napozni, pihenni vagy vendégeket fogadni szeretne - ezek a kültéri bútorok ötvözik a kényelmet a stílussal, és kedvenc hellyé varázsolják a kültéri teret.
Anyagok
- Tetőanyag: 100% poliészter
- Hátpárna anyaga: 100% poliészter
- Ülőpárna anyaga: 76% polivinilklorid, 24% poliészter
- Ülőpárna/hátpárna töltete: 100% polipropilén
- Hátpárna töltete: 100% poliészter
- Ülőpárna töltete: Hab (poliuretán)
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007875112384
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ülőfelületek anyaga: | Poliészter |
| Terhelhetőség(kg): | 295 kg |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Ülésmagasság: | 58 cm |
| Dizájn: | Modern |
| Kültérre alkalmas: | Egész éves |
| Háttámla magassága: | 59 cm |
| Hátpárna: | Háttámlával |
| Színes bevonatok: | Világosszürke |
| Ülésfelületek: | Ülőpárnákkal |
| Ülőfelület szélessége (cm): | 166 cm |
| Ülőfelület mélység (cm): | 49 cm |
| Napvédő tető színe: | Szürke |
| Váz felülete: | Porszórt |
| Napellenző tető anyaga: | Poliészter |
| Váz színe: | Antracit |
| Állófelület szélessége (cm): | 225 cm |
| Állófelület mélysége (cm): | 127 cm |
| Támaszok vastagsága (cm): | 5 cm |
| Mosható huzatok: | Mosható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 40,1 kg |
| Magasság: | 187,0 cm |
| Szélesség: | 2,25 m |
| Mélység: | 127,0 cm |

















