Acamp Rockstar hintaágy antracit
Cikkszám 4898698Termékleírás
Cikkszám 4898698
Acamp Rockstar antracit hintaágy
Egy nehéz nap után itt az ideje a pihenésnek. Dőljön hátra, és nyugodtan hintázzon az Acamp Rockstar hintaágyban, és hagyja, hogy az elvégzett munka elégedettséggel töltse el - ettől lesz szórakoztató a kertészkedés. Az ívelt keret megkönnyíti a kikapcsolódást a légáteresztő és időjárásálló Acatex szövetből készült kényelmes ülő- és fekvőfelületnek, valamint a párnázott karfáknak és padlókímélő lábaknak köszönhetően. Ezzel az elegánsan megtervezett és vizuálisan igényes hintaággyal biztonságosan és nyugodtan ringatózhat előre-hátra a robusztus és időjárásálló porszórt acélcsőből készült ovális talpakon. Álmodozás közben gyorsan elfeledkezik az időről. A strapabíró anyagoknak köszönhetően hosszú ideig élvezheti ezt a kerti bútort. Nem akar majd felállni erről a hintaágyról.
További termékinformációk:
- A váz porszórt acélcsőből készült
- A huzat lélegző, időjárásálló Acatex szövetből készült
- Párnázott karfával és padlókímélő talppal
- Rendkívüli kényelem
- Méret: kb. 143 cm x 57 cm x 81 cm
- Súly: kb. 7,7 kg
A gyártó adatai
HVI GmbH & CO. KG
Zur Herrlichkeit 16
48231 Warendorf
edina.salihu@hvi-beo.de
4013556406352
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szélesség: | 143 cm |
| Mélység: | 57 cm |
| Váz anyaga: | Acél |
| Huzat anyaga: | Polimer pamut |
| Deréktámasz tartalmazza: | Deréktájvédelem nélkül |
| Váz díszítése/színe: | Antracit |
| Huzat díszítése/ színe: | Rockstar |
| Ülésmagasság: | 46 cm |
| Ülésszélesség: | 53 cm |
| Ülésmélység: | 72 cm |
| Max. teherbírási képesség: | 120 kg |
| Magasság: | 81 cm |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 8,4 kg |
| Magasság: | 81,0 cm |
| Szélesség: | 143,0 cm |
| Mélység: | 57,0 cm |













