Dulux Weathershield Complete Protection homlokzatfesték fekete 0,9 l
Cikkszám 5199708Termékleírás
Cikkszám 5199708
A Dulux Weathershield Complete Protection kültéri falfesték kiválóan alkalmas homlokzatok és egyéb kültéri falfelüketek védélmére és díszítésére. Az egyedülálló Stay Clean technológiának köszönhetően a bevonat ellenálló a szennyeződésekkel szemben, elejét veszi a gombák, penészgombák és algák kialakulásának, valamint véd a nedvességgel szemben. Olyan bevonatot hoz létre, amely ellenáll a káros időjárási körülményeknek, beleértve az UV-sugárzást is, így a színek évekig tartósak maradnak.
A gyártó adatai
Akzo Nobel Coatings Zrt.
Dunavirág Street 2-6
1. Building / V. Floor
1138 Budapest
dulux.hu@akzonobel.com
5992457509074
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Felhordás módja: | Fedő |
| Alkalmazási terület: | Külső |
| Fényességi fokozat: | Matt |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Fedőképességi osztály: | 2 - Jó fedőerő |
| Átvonható kb. elteltével: | 4 h |
| Felület száraz kb. után: | 4 h |
| Szag-tulajdonságok: | Jellemző |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,19 kg |
| Magasság: | 14,0 cm |
| Szélesség: | 11,0 cm |
| Mélység: | 11,0 cm |







