Trendfassade 80 Homlokzatfesték HD80 Fehér 5 l
Cikkszám 5199948Termékleírás
Cikkszám 5199948
Matt fényű, páraáteresztő, jó fedőképességű, akril diszperziós homlokzatfesték. Fehér színű, filmje tartósan rugalmas, öregedés- és UV-álló bevonatot képez. Alkalmazható minden kül- és beltéri ásványi eredetű alapfelületre, glettanyagra, gipszkarton lapra stb. Jó fedőképessége és vékony rétege miatt előnyösen alkalmazható homlokzati díszek bevonataként.
A gyártó adatai
MEFFERT HUNGÁRIA KFT.
RÁKÓCZI ÚT 8
2651 RÉTSÁG
info@mefferthungaria.hu
5999883287415
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Homlokzatok |
| Megfelel alapként: | Vakolat, Beton, Falazat |
| Felhordás módja: | Fedő |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Időjárás- és UV-állóság: | Magas |
| Diffúzibilitás: | Nincs adat |
| Oldószermentes: | Oldószermentes |
| Hosszútávú védelem: | Hosszú távú védelemmel |
| Fényességi fokozat: | Matt |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Fedőképességi osztály: | 1 - Legnagyobb fedőerő |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 20 °C |
| Feldolgozás: | Festéshez |
| Átvonható kb. elteltével: | 6 h |
| Felület száraz kb. után: | 6 h |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerekkel |
| Szag-tulajdonságok: | Jellemző |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Nem alkalmas |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Nem egyidejűleg alapozó |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítés nélkül |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Színezhető |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 0,05 ml |
| Űrtartalom (l): | 5 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 7,7 kg |
| Magasság: | 19,0 cm |
| Szélesség: | 28,0 cm |
| Mélység: | 20,0 cm |







