Weka Maxi homokszűrő berendezés 594 és 594 A medencékhez
Cikkszám 4847711Termékleírás
Cikkszám 4847711
A Weka Maxi homokszűrő berendezés kiváló minőségű, nagy teljesítményű szűrőszivattyújával gondoskodik a kerti medence optimális tisztításáról. 75 kg-ig tölthető homokkal és 4-utas kapcsolószeleppel rendelkezik, nyomásmérővel és leeresztővel. A homokszűrő berendezés szivattyúteljesítménye kb. 10 m3.
A csomag tartalmazza a kvarchomokot előszűrőt és a szerelési útmutatót.
A gyártó adatai
weka Holzbau GmbH
Johannesstraße 16
17034 Neubrandenburg
info@weka-holzbau.com
4004581065027
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| A medence minimális térfogata: | 5 000 l |
| A medence maximális térfogata: | 100 000 l |
| Időzítővel: | Időzítő nélkül |
| Vegyszer adagoló: | Vegyszer adagoló nélkül |
| Szűrőgolyókkal/szűrőkockákkal használható: | Nem megfelelő |
| 6 UTAS SZELEP: | 6 járatos szelep nélkül |
| Előszűrő: | Előszűrővel |
| Medencevezérlés: | Medence vezérléssel |
| Szűrési teljesítmény óránként: | 10 000 l |
| Szükséges szűrőhomok mennyiség: | 75 kg |
| Teljesítményfelvétel: | 450 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 95,0 kg |
| Magasság: | 98,0 cm |
| Szélesség: | 56,0 cm |
| Mélység: | 56,0 cm |






