Biohort kukatároló Alex Duo 129 cm x 147 cm x 88 cm ezüstmetál
Cikkszám 5296025Termékleírás
Cikkszám 5296025
A Biohort új Alex Duo kukatárolójával optimálisan helyezhető el a szelektív rendszer, rend teremthető és harmonikus összkép alakul ki a kertben. Semmi sem zavarja jobban egy tökéletesen ápolt előkert képét, mint a látható szemeteskukák. A Biohortnak köszönhetően ezek stílusosan elrejthetők egy modern, sima front mögött.
A gyártó adatai
Biohort GmbH
Pürnstein 43
4120 Neufelden
info@biohort.at
9003414530904
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Szemetes doboz |
| Anyag: | Porszórt acél, Tűzihorganyzott |
| Szín: | ezüst-metál |
| Fedéllel: | Tartókkal |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Űrtartalom: | 1 436 l |
| Élelmiszerek frissentartásához: | Élelmiszerekre nem biztonságos |
| Lezárható: | Lezárható |
| Hulladéktároló edények nyitásához tartozék lánc: | A láncot nem tartalmazza |
| Hulladékgyűjtő edények maximális száma: | 2 Darab |
| Felületkezelés: | Tűzihorganyzott, beégetett poliamid lakkozású |
| Falvastagság: | 0,5 mm |
| Betétpolc: | Tartozékként kapható |
| Ülőpárnákhoz megfelel: | Nem alkalmas alátétekhez |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 56,5 kg |
| Magasság: | 129,0 cm |
| Szélesség: | 147,0 cm |
| Mélység: | 88,0 cm |










