Biohort padlókészlet Alex Duo kukatárolóhoz 142 cm x 94 cm kvarcszürke-metál
Cikkszám 5296058Termékleírás
Cikkszám 5296058
Az Alex Duo kukatárolóhoz való Biohort padlókészlet egy alumínium padlókeretből, egy alumínium padlólemezből és küszöbrámpából áll. Az alumínium padlólemez funkcionális padlóként szolgál, amelyet alulról XPS keményhab lapok támasztanak meg, amelyek nem képezik a csomag részét.
A gyártó adatai
Biohort GmbH
Pürnstein 43
4120 Neufelden
info@biohort.at
9003414570948
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Szemetes doboz |
| Anyag: | Porszórt acél, Tűzihorganyzott |
| Szín: | Alumínium |
| Fedéllel: | Fedél nélkül |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Élelmiszerek frissentartásához: | Élelmiszerekre nem biztonságos |
| Lezárható: | Nem zárható |
| Hulladéktároló edények nyitásához tartozék lánc: | A láncot nem tartalmazza |
| Felületkezelés: | Alumínium-cink bevonatú |
| Falvastagság: | 0,5 mm |
| Betétpolc: | A csomag tartalma |
| Ülőpárnákhoz megfelel: | Nem alkalmas alátétekhez |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 10,3 kg |
| Magasság: | 4,0 cm |
| Szélesség: | 142,0 cm |
| Mélység: | 94,0 cm |






