Floraworld kukatároló 104 cm x 101 cm
Cikkszám 4337796Termékleírás
Cikkszám 4337796
A Floraworld kukatároló erős acéllemezből készült, horganyzott és lakkozott. Térfogata egy 240 literes kukához alkalmas. Lezárható elülső ajtóval, felnyitható fedéllel, amely egy nyomórugó révén nyitott helyzetben megtartja magát, valamint szellőzőrácsokkal.
Színe: antracit
Szélessége: 104 cm
Mélysége: 101 cm
Magassága: 134 cm
A gyártó adatai
Elmar Jung Product Solutions GmbH&Co.KG
Am Blücherflöz 1
66538 Neunkirchen
service@floraworld.info
4047883102649
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Lezárható: | Lezárható |
| Hulladékgyűjtő edények maximális száma: | 1 Darab |
| Felületkezelés: | Festett |
| Falvastagság: | 0,3 mm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 29,5 kg |
| Magasság: | 134,0 cm |
| Szélesség: | 104,0 cm |
| Mélység: | 101,0 cm |













