Floraworld kukatároló 158 cm x 101 cm
Cikkszám 4337804Termékleírás
Cikkszám 4337804
A Floraworld kukatároló erős acéllemezből készült, horganyzott és lakkozott. Térfogata 2 darab 240 literes kukához alkalmas. Lezárható dupla elülső ajtóval, felnyitható fedéllel, amely egy nyomórugó révén nyitott helyzetben megtartja magát, valamint szellőzőrácsokkal. A ferde tető a víz gyors lefolyását teszi lehetővé.
Színe: antracit
Szélesség: 158 cm
Mélysége: 101 cm
Magassága: 113-134 cm
A gyártó adatai
Elmar Jung Product Solutions GmbH&Co.KG
Am Blücherflöz 1
66538 Neunkirchen
service@floraworld.info
4047883098164
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Lezárható: | Lezárható |
| Hulladékgyűjtő edények maximális száma: | 2 Darab |
| Felületkezelés: | Festett |
| Falvastagság: | 0,3 mm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 32,0 kg |
| Magasság: | 134,0 cm |
| Szélesség: | 158,0 cm |
| Mélység: | 101,0 cm |































