Floraworld kukatároló 2 kukához alumínium sima antracit
Cikkszám 5383401Termékleírás
Cikkszám 5383401
A Floraworld kukatároló tiszta és szép megoldás a szemeteskukák elrejtésére. Eltakarja a csúnya kukákat, és rendezettebbé teszi az udvart.
A kukatároló stabil, sima alumínium lécekből áll, antracit színű, porfestett bevonattal rendelkezik, és 2 darab 240 literes szemetesnek biztosít helyet. A minőségi alumíniumból készült oszlopok nagy stabilitást biztosítanak. A csomag acél oszloptalpakat tartalmaz, amelyek biztonságos és stabil felállítást tesznek lehetővé.
Az alumíniumnak számos előnye van: Korrózióálló, igen tartós és szép megjelenésű. Alacsony súlyának köszönhetően könnyen mozgatható, ami jelentősen megkönnyíti az összeszerelést. Mindezek mellet elegáns és modern is.
A gyártó adatai
Elmar Jung Product Solutions GmbH&Co.KG
Am Blücherflöz 1
66538 Neunkirchen
service@floraworld.info
4047883008347
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | Alumínium |
| Szín: | Antracit |
| Fedéllel: | Fedél nélkül |
| Összecsukható: | Nem összecsukható |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Élelmiszerek frissentartásához: | Élelmiszerekre nem biztonságos |
| Lezárható: | Nem zárható |
| Hulladékgyűjtő edények maximális száma: | 2 Darab |
| Felületkezelés: | Porszórt |
| Falvastagság: | 1,2 mm |
| Betétpolc: | Nincs hozzá |
| Ülőpárnákhoz megfelel: | Nem alkalmas alátétekhez |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 42,0 kg |
| Magasság: | 122,0 cm |
| Szélesség: | 100,0 cm |
| Mélység: | 150,0 cm |







