Floraworld kukatároló 3 kukához zárható 134 x 233 x 101 cm
Cikkszám 5383419Termékleírás
Cikkszám 5383419
A Floraworld kukatároló ideális hely a kukák számára. Megvédi a szemeteseket az erős széltől és a közvetlen napsugárzástól, stabilan áll, és kevesebb szagot enged ki.
A nyílófedél a gázrugóknak köszönhetően meg is tartja magát. A széles ajtók révén kényelmesen betolhatja és kihúzhatja a kukákat.
A stabil kukatároló egy horganyzott alapkeretből és acéllemez oldalfalakból áll. Az oldalfalakon szellőzőrácsok találhatók. Mind a nyílófedél, mind az első ajtók zárhatók.
A gyártó adatai
Elmar Jung Product Solutions GmbH&Co.KG
Am Blücherflöz 1
66538 Neunkirchen
service@floraworld.info
4047883102656
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Szemetes doboz |
| Anyag: | Acél |
| Szín: | Antracit |
| Fedéllel: | Fedéllel |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Egymásba rakható: | Nem egymásra rakható |
| Kerekes: | Görgők nélkül |
| Élelmiszerek frissentartásához: | Élelmiszerekre nem biztonságos |
| Lezárható: | Lezárható |
| Hulladéktároló edények nyitásához tartozék lánc: | A láncot tartalmazza |
| Hulladékgyűjtő edények maximális száma: | 3 Darab |
| Felületkezelés: | Horganyzott, festett |
| Falvastagság: | 0,3 mm |
| Betétpolc: | Nincs hozzá |
| Ülőpárnákhoz megfelel: | Nem alkalmas alátétekhez |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 55,0 kg |
| Magasság: | 134,0 cm |
| Szélesség: | 2,33 m |
| Mélység: | 101,0 cm |















