"Ice N'Roses" fekete hunyor piros cserépátmérő 15 cm Helleborus niger
Cikkszám 5044508Termékleírás
Cikkszám 5044508
Az "Ice N'Roses" fekete hunyor (Helleborus niger) novembertől március végéig gyönyörűen virágzik. Az Ice N'Roses Red hunyor virágai különösen az évnek ebben az időszakában ellenállhatatlanok.
Diszkréten dekoratív hangulatot teremt a kertben, és diszkrét kecsességével gyönyörködtet az egyébként virágtalan időszakban.
A gyártó adatai
Q-Flower
Carl-Kühne-Straße 8
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-007
47638 Straelen
kontakt@q-flower.de
4002420950602,8720254931081,8720254931128,8720254931104,8720254931135
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Előnyben részesített hőmérséklet (°C): | 10 °C |
| Virágszín: | Különböző színekben |
| Ehető: | Nem ehető |
| Télálló: | Télálló |
| Illat: | Illat nélkül |
| Élőhely: | Félárnyékos |
| Edény átmérője: | 15 cm |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Aktuális növénymagasság: | 20 - 30 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 795 g |
| Magasság: | 28,0 cm |
| Szélesség: | 15,0 cm |
| Mélység: | 15,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!









