LUX-TOOLS huzalszeg 3 1 mm x 70 mm lapos fejű fényes 1 kg
Cikkszám 3211265Termékleírás
Cikkszám 3211265
A fényes acélból készült Ø 3,1 mm x 70 mm-es LUX-TOOLS huzalszeg sokoldalú alkalmazási lehetőségeket kínál a faépítészetben. Egy kalapáccsal könnyedén beüthető a megmunkálandó anyagba. A lapos fej lehetővé teszi, hogy szintbe hozva süllyessze a csavart az anyagba. A csomag tartalma 1 kg.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874831224
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Gyeptrágya: | Huzalszegek |
| Körmök anyaga: | Acél |
| Fej: | Lapos fejű |
| Felület: | Fényes |
| A csomagolás tartalma: | 1 050 g |
| Átmérő: | 3,1 mm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 5 g |
| Magasság: | 7,0 cm |
| Szélesség: | 9,1 cm |
| Mélység: | 12,5 cm |





