OBI időjárásálló fedőfesték vízzel higítható csokoládébarna selyemmatt 750 ml
Cikkszám 3056868Termékleírás
Cikkszám 3056868
Az OBI időjárásálló fedőfesték jó fedőképességű, selyemmatt, prémium univerzális festék bel- és kültérre, a szerkezet, az időjárás és a szakszerű használat függvényében akár 10 évig tartó védelemmel. Vízzel hígítható, csaknem szagtalan, elasztikus, időjárásálló, magas UV-védelemmel rendelkezik, könnyedén felhordható, és rendkívül erősen tapad. Az OBI időjárásálló fedőfesték ideálisan használható minden olyan nem mérettartó faaljzaton, amelyet fedőfestékkel kell bevonni, mint pl. faburkolatok, zsalugáterek, fa kerti házak stb. Univerzálisan használható majdnem mindenféle aljzaton bel- és kültérben, pl. vakolat, beton, falazat, horganylemez ereszcsatorna és vízlevezető cső.
Tartalma kb. 7,5 m2 területre elegendő.
Biocid anyagot tartalmaz.
A gyártó adatai
MEFFERT AG FARBWERKE
SANDWEG 15
55543 BAD KREUZNACH
info@meffert.com
4003498365213
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Ideálisan alkalmas: | Kerti bútorok,kerítések,kerti házak, tetőkiugrások |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéri |
| Időjárás- és UV-állóság: | Nagyon magas |
| Anyag alapja: | Víz alapú |
| Oldószermentes: | Oldószermentes |
| Hosszútávú védelem: | Hosszú távú védelemmel |
| Fényességi fokozat: | Selyemmatt |
| Felhordások javasolt száma: | 2 Darab |
| Fedőképességi osztály: | 1 - Legnagyobb fedőerő |
| Felhordás módja: | Fedő |
| Feldolgozási hőmérséklet: | 8 °C |
| Feldolgozás: | Hengerezés, mázolás, szórás |
| Átvonható kb. elteltével: | 12 h |
| Felület száraz kb. után: | 1 h |
| Konzerválószermentes: | Tartósítószerekkel |
| Szag-tulajdonságok: | Semleges szagú |
| Izotiazolinonra allergiásoknak is alkalmas: | Nem alkalmas |
| Egyidejűleg alapozóként is szolgál: | Egyidejűleg alapozó |
| Kék angyal: | "Kék Angyal" minősítéssel |
| Színezhető teljesszínű és árnyalatadó festékekkel: | Nem színezhető |
| Alk. gyermekjátékhoz (DIN EN 71-3 bevizsg.): | Gyermekjátékhoz nem alkalmas |
| Fogyasztás m²-enként, ml-ben: | 90 ml |
| Megfelel alapként: | Fa, Cink, Beton |
| Űrtartalom (l): | 0,75 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 900 g |
| Magasság: | 11,9 cm |
| Szélesség: | 9,9 cm |
| Mélység: | 9,9 cm |











