Citronella gyertya fáklya 4-féle változatban 2,4 cm x 50 cm többféle szín
Cikkszám 5243241Termékleírás
Cikkszám 5243241
A Citronella gyertya ideális kerti partikhoz, grillezős és pihentető szabadtéri estékhez.
Többféle mintával / színváltozatban kapható termék. Az ár 1 db-ra vonatkozik. Online vásárlás esetén a tényleges termékváltozat véletlenszerűen kerül kiválasztásra. Válasszon tetszése szerint a legközelebbi OBI Áruházban!
A gyártó adatai
KSD
P.O. Box 7
7120 AA Aalten
info@ksd-deco.com
8720725356474
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Illatgyertyák |
| Szín: | Többszínű |
| Magasság: | 50 cm |
| Átmérő: | 2,4 cm |
| Anyag: | Viasz |
| Illat: | Citronella |
| Alkalmazási terület: | Bel- és kültéren |
| Tartalom: | 1 darab |
| Időzítő: | Időzítő nélkül |
| Az elemek száma: | 0 Darab |
| Kanócok száma: | 1 |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 60 g |
| Magasság: | 2,4 cm |
| Szélesség: | 2,4 cm |
| Mélység: | 50,0 cm |





