ipuro autóillatosító Essantials Cedar Wood 1 ml
Cikkszám 4856480Termékleírás
Cikkszám 4856480
Az 1 ml-es ipuro Essantials Cedar Wood autóillatosító meleg aromát áraszt. Ez az illat fás jegyekből áll, amelyeket gyümölcsös és virágos illatok ölelnek körbe. Az eredmény egy meleg és fűszeres hatás.
Egyedülálló illatélmény: Narancs és citrom fejillat - Cédrusfa, rozmaring és ilang-ilang szívillat - Szantálfa, vanília és ébenfa alapillat - Az eredmény egy álomszerű illat.
Minden illatot a természet ihletett és az egyéniséget egyedi hangulattá alakítják át. Ennek érdekében kizárólag természetes és természetazonos összetevőket használunk.
Kellemes illat az autóban: A környezetbarát ipuro autóillatosítókkal mindig az általad választott illat érezhető a járműben. Ezenkívül elfedik a kellemetlen szagokat.
Egyszerű felszerelés: A légfrissítőt egyetlen egyszerű lépésben rögzítheted az autódban, a friss illat pedig azonnal biztosított. Az illat elosztása automatikusan történik az autó szellőzőjén keresztül.
A gyártó adatai
Gries Deco Company GmbH / ipuro
Boschstrasse 7
63843 Niedernberg
info@ipuro.com
4051281982840,4070213003897
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Barna |
| Magasság: | 12,5 cm |
| Típus: | Légfrissítők |
| Anyag: | Műanyag |
| Illat: | Narancs, Citrom |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 20 g |
| Magasság: | 12,4 cm |
| Szélesség: | 7,5 cm |
| Mélység: | 2,0 cm |





