ipuro autóillatosító Essantials Cotton Fields 1 ml
Cikkszám 4856464Termékleírás
Cikkszám 4856464
Az 1 ml-es ipuro Essantials Cotton Fields autóillatosító lágy, finom és enyhén púderes illatot áraszt egy leheletnyi vaníliával. Ezt az illatot a visszafogottság jellemzi, így kellemes levegőt biztosít az utastérben.
Egyedülálló illatélmény: Csillagánizs, vaníliavirág és muskátli fejillat - Kömény és jázmin szívillat - Tonkabab, vanília és fehér pézsma alapillat - Az eredmény egy álomszerű illat.
Minden illatot a természet ihletett és az egyéniséget egyedi hangulattá alakítják át. Ennek érdekében kizárólag természetes és természetazonos összetevőket használunk.
Kellemes illat az autóban: A környezetbarát ipuro autóillatosítókkal mindig az általad választott illat érezhető a járműben. Ezenkívül elfedik a kellemetlen szagokat.
Egyszerű felszerelés: A légfrissítőt egyetlen egyszerű lépésben rögzítheted az autódban, a friss illat pedig azonnal biztosított. Az illat elosztása automatikusan történik az autó szellőzőjén keresztül.
A gyártó adatai
Gries Deco Company GmbH / ipuro
Boschstrasse 7
63843 Niedernberg
info@ipuro.com
4051281982741,4070213003866
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Légfrissítők |
| Szín: | Kék |
| Magasság: | 12,5 cm |
| Anyag: | Műanyag |
| Illat: | Csillagánizs, Vaníliavirág, Geránium |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 20 g |
| Magasság: | 12,4 cm |
| Szélesség: | 7,5 cm |
| Mélység: | 2,0 cm |







