ipuro autóillatosító Essantials Flower Bowl 1 ml
Cikkszám 4856472Termékleírás
Cikkszám 4856472
Az 1 ml-es ipuro Essantials Flower Bowl autóillatosító virágos aromával rendelkezik. A virágos jegyek és az élénkítő frissesség csodálatos találkozása biztosít jó levegőt és jó hangulatot az autódban. Ezzel az illattal a tavasz köszönt be hozzád.
Egyedülálló illatélmény: Mandarin, bergamott, narancs, kardamom és zöld jegyekből álló fejillat - Gyöngyvirág, jázmin, ibolya és cédrusfa szívillat - Borostyán és pézsma alapillat.
Minden illatot a természet ihletett és az egyéniséget egyedi hangulattá alakítják át. Ennek érdekében kizárólag természetes és természetazonos összetevőket használunk.
Kellemes illat az autóban: A környezetbarát ipuro autóillatosítókkal mindig az általad választott illat érezhető a járműben. Ezenkívül elfedik a kellemetlen szagokat.
Egyszerű felszerelés: A légfrissítőt egyetlen egyszerű lépésben rögzítheted, a friss illat pedig azonnal biztosított. Az illat elosztása automatikusan történik az autó szellőzőjén keresztül.
A gyártó adatai
Gries Deco Company GmbH / ipuro
Boschstrasse 7
63843 Niedernberg
info@ipuro.com
4051281982765,4070213003873
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Légfrissítők |
| Szín: | Fáradt rózsaszín |
| Magasság: | 12,5 cm |
| Anyag: | Műanyag |
| Illat: | Különböző illatok |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 20 g |
| Magasság: | 12,4 cm |
| Szélesség: | 7,5 cm |
| Mélység: | 2,0 cm |







