Ipuro Essentials illatosító szett 2 x 50 ml sensual és gentle layering
Cikkszám 4796710Termékleírás
Cikkszám 4796710
Az ipuro 2 darabos szett a következő illatosítókból áll:
Az ipuro Sensual Layering pálcás diffúzor finom, mégis páratlanul elegáns, összetett aromát kölcsönöz szobáidnak. A finom illatakkordok rétegről rétegre halmozódnak fel anélkül, hogy tolakodóak lennének. Ehelyett egy illatjáték jön létre, amely egyszerre ösztönző és motiváló, és inspirálja a szellemet.
Összetevők: TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, ETHYL LINALOOL, LINALOOL
Az ipuro Gentle Layering egy elegáns szobaillatosító, amely stílusos hangulatot teremt a hűvös gyógynövényes aromák és a levendula kiváló kompozíciójával, a májusi rózsa és az írisz virágos jegyeivel, valamint a szantálfa, a tonkabab és a vanília harmóniájával.
Illat: virágos, édes, friss
A gyártó adatai
Gries Deco Company GmbH / ipuro
Boschstrasse 7
63843 Niedernberg
info@ipuro.com
4051281988521
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Beltéri illatosító |
| Szín: | Tarka |
| Magasság: | 13 cm |
| Átmérő: | 5,0 cm |
| Anyag: | Üveg |
| Illat: | Szantálfa |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 2 darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 340 g |
| Magasság: | 13,0 cm |
| Szélesség: | 5,0 cm |
| Mélység: | 15,0 cm |









