Ipuro Essentials Soft Vanilla illatgyertya
Cikkszám 4454351Termékleírás
Cikkszám 4454351
Az Ipuro Essentials Soft Vanilla illatgyertya bergamott és vanília fejillatot tartalmaz. Az illatosító továbbá tartalmaz egy virágból és vaníliából álló szívillatot, valamint egy karamellből, vaníliából, tonkából és pacsuliból álló alapillatot is.
A lágy, meleg vaníliás jegyek kompozíciója elegáns szantálfával és finom medvecukor jegyekkel van kombinálva, amely így kész gyógyír a léleknek, és jó közérzetet biztosít.
A gyártó adatai
Gries Deco Company GmbH / ipuro
Boschstrasse 7
63843 Niedernberg
info@ipuro.com
4051281982406,4070213001664
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Beltéri illatosító |
| Szín: | Sárga |
| Magasság: | 7 cm |
| Anyag: | Paraffin/viasz |
| Illat: | Vanília |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 350 g |
| Magasság: | 7,0 cm |
| Szélesség: | 7,1 cm |
| Mélység: | 7,1 cm |
Soha ne hagyja felügyelet nélkül az égő gyertyát.
Soha ne helyezze függönyök vagy egyéb gyúlékony tárgyak közelébe a gyertyát. Nyílt lángról van szó, ezért mindig különösen óvatosan járjon el.
Soha ne állítsa huzat útjába a gyertyát. A huzatban álló gyertya mindig füstöl és csepeg.
A gyertyát nem gyúlékony alátétre vagy gyertyatartóra helyezze.
A gyertyákat egymástól legalább 10 cm-es távolságra helyezze. Az egymáshoz túl közel álló gyertyák megolvadhatnak és elfolyhatnak a másik gyertya hője miatt.
Mindig függőleges helyzetben állítsa le.
Fogyasztásra nem alkalmas.







