Ipuro Essentials Soft Vanilla légfrissítő 120 ml
Cikkszám 4454518Termékleírás
Cikkszám 4454518
Az Ipuro Essentials Soft Vanilla légfrissítő bergamott és vanília fejillatot tartalmaz. Az illatosító továbbá tartalmaz egy virágból és vaníliából álló szívillatot, valamint egy karamellből, vaníliából, tonkából és pacsuliból álló alapillatot is.
A lágy, meleg vaníliás jegyek kompozíciója elegáns szantálfával és finom medvecukor jegyekkel van kombinálva, amely így kész gyógyír a léleknek, és jó közérzetet biztosít. Kiszerelés: 120 ml.
A gyártó adatai
Gries Deco Company GmbH / ipuro
Boschstrasse 7
63843 Niedernberg
info@ipuro.com
4051281982642,4070213003194
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Beltéri illatosító |
| Szín: | Sárga |
| Magasság: | 13 cm |
| Anyag: | Egyéb |
| Illat: | Vanília |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 160 g |
| Magasság: | 13,1 cm |
| Szélesség: | 4,0 cm |
| Mélység: | 4,0 cm |





