Ipuro Essentials Sunny Beachtime illatosító 200 ml
Cikkszám 5346283Termékleírás
Cikkszám 5346283
A 200 ml-es ipuro Essentials Sunny Beachtime illatosító kellemes illatot áraszt, amely különböző jegyekből áll. A fejillat frissítő grapefruitot, zamatos citromot és élénkítő mentát tartalmaz. A szívillatban elegáns jázmin, finom liliom és illatos rózsa találkozik. Az illatot a meleg fehér pézsmát és édes tonkababot tartalmazó alapillat teszi teljessé. Az illat egy pihentető tengerparti napot idéz, emellett nyári és frissítő hangulatot áraszt.
A gyártó adatai
Gries Deco Company GmbH / ipuro
Boschstrasse 7
63843 Niedernberg
info@ipuro.com
4070213003750,4051281985148
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Légfrissítők |
| Szín: | Kék |
| Magasság: | 26,9 cm |
| Anyag: | Üveg |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 510 g |
| Magasság: | 27,3 cm |
| Szélesség: | 7,5 cm |
| Mélység: | 8,5 cm |





