Ipuro illatgyertya Citronella 200 g
Cikkszám 5237326Termékleírás
Cikkszám 5237326
Az Ipuro citronella illatgyertya gondtalan nyári estéket biztosít. Vidd el a citromfű, a zamatos citrom és a verbéna frissítő illatát otthonodba. Ez az illatgyertya élénkítő frissességet varázsol a helyiségekbe, és kellemes hangulatot teremt, amely ideális a szabadban töltött nyugodt estékhez.
A gyártó adatai
Gries Deco Company GmbH / ipuro
Boschstrasse 7
63843 Niedernberg
info@ipuro.com
4051281917262
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Illatgyertyák |
| Szín: | Barna |
| Magasság: | 9 cm |
| Anyag: | Üveg |
| Illat: | citrom |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Időzítő: | Időzítő nélkül |
| Az elemek száma: | 0 Darab |
| Elem együtt: | Nem tartalmazza az elemet |
| Felület/bevonat: | Fényes |
| Festett: | Színezett |
| Kanócok száma: | 0 |
| Vegán: | Nem vegán |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 390 g |
| Magasság: | 9,0 cm |
| Szélesség: | 7,0 cm |
| Mélység: | 7,0 cm |
Soha ne hagyja felügyelet nélkül az égő gyertyát.
Soha ne helyezze függönyök vagy egyéb gyúlékony tárgyak közelébe a gyertyát. Nyílt lángról van szó, ezért mindig különösen óvatosan járjon el.
Soha ne állítsa huzat útjába a gyertyát. A huzatban álló gyertya mindig füstöl és csepeg.
A gyertyát nem gyúlékony alátétre vagy gyertyatartóra helyezze.
A gyertyákat egymástól legalább 10 cm-es távolságra helyezze. Az egymáshoz túl közel álló gyertyák megolvadhatnak és elfolyhatnak a másik gyertya hője miatt.
Mindig függőleges helyzetben állítsa le.
Fogyasztásra nem alkalmas.





