Ipuro illatgyertya Lavender 200 g
Cikkszám 5237300Termékleírás
Cikkszám 5237300
Az Ipuro Lavender illatgyertya ellazulást hoz otthonodba és segít a stressz enyhítésében. Ha egy pillanatnyi nyugalmat keresel, akkor ez a gyertya a levendula nyugtató hatását kínálja. A beépített illattechnológiának köszönhetően pihentető illatélményt biztosít. Körbevesznek a lágy levendula jegyek, a friss-gyümölcsös jegyek és a krémes vanília.
A gyártó adatai
Gries Deco Company GmbH / ipuro
Boschstrasse 7
63843 Niedernberg
info@ipuro.com
4051281917309
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Barna |
| Magasság: | 9 cm |
| Típus: | Illatgyertyák |
| Anyag: | Üveg |
| Illat: | Levendula |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Időzítő: | Időzítő nélkül |
| Az elemek száma: | 0 Darab |
| Elem együtt: | Nem tartalmazza az elemet |
| Felület/bevonat: | Fényes |
| Festett: | Színezett |
| Kanócok száma: | 0 |
| Vegán: | Nem vegán |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 390 g |
| Magasság: | 9,0 cm |
| Szélesség: | 7,0 cm |
| Mélység: | 7,0 cm |





