Ipuro illatosító Basil 150 ml
Cikkszám 5237342Termékleírás
Cikkszám 5237342
Az Ipuro Basil illatgyertya biztosítja, hogy a kellemetlen szagok eltűnjenek a konyhában. Semlegesítő illattechnológiájával abszolút frissességet visz otthonodba. Engedd, hogy meggyőzzenek a bazsalikom aromás jegyei, a paradicsomlevél és a frissítő menta gyümölcsös jegyei. Ez az illatgyertya ideális a zavaró konyhai szagok felszámolására, és kellemes, hívogató légkört teremt. Élvezze a friss és élénk kisugárzást, amelyet ez a gyertya varázsol a helyiségbe.
A gyártó adatai
Gries Deco Company GmbH / ipuro
Boschstrasse 7
63843 Niedernberg
info@ipuro.com
4051281917224
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Beltéri illatosító |
| Szín: | Barna |
| Magasság: | 25,5 cm |
| Anyag: | Üveg |
| Illat: | Eukaliptusz és menta |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Időzítő: | Időzítő nélkül |
| Az elemek száma: | 0 Darab |
| Elem együtt: | Nem tartalmazza az elemet |
| Felület/bevonat: | Fényes |
| Festett: | Színezett |
| Kanócok száma: | 0 |
| Vegán: | Nem vegán |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 310 g |
| Magasság: | 26,2 cm |
| Szélesség: | 5,6 cm |
| Mélység: | 5,6 cm |







