Ipuro illatosító Dark Rose 50 ml
Cikkszám 5237268Termékleírás
Cikkszám 5237268
Az Ipuro Dark Rose illatosító a virágos, gyümölcsös és édes árnyalatokat egyesíti tökéletes harmóniában. A fejillat szaftos almával és körtével inspirál, míg a szívben finom rózsaszirmok romantikus hangulatot teremtenek. Ezt az élményt egy elegáns alap teszi teljessé, amely lágy íriszből és csábító málnából áll. Olyan illat, amely érzékiséget és kifinomultságot sugároz, és lenyűgöző hangulatot varázsol otthonába.
A gyártó adatai
Gries Deco Company GmbH / ipuro
Boschstrasse 7
63843 Niedernberg
info@ipuro.com
4051281976719
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Beltéri illatosító |
| Szín: | Pink |
| Magasság: | 15,2 cm |
| Anyag: | Üveg |
| Illat: | Bársonyos rózsa |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Időzítő: | Időzítő nélkül |
| Az elemek száma: | 0 Darab |
| Elem együtt: | Nem tartalmazza az elemet |
| Felület/bevonat: | Fényes |
| Festett: | Színezett |
| Kanócok száma: | 0 |
| Vegán: | Nem vegán |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 170 g |
| Magasság: | 15,2 cm |
| Szélesség: | 6,2 cm |
| Mélység: | 5,3 cm |









