ipuro illatosító Essantials Flower Bowl 50 ml
Cikkszám 4856340Termékleírás
Cikkszám 4856340
Az 50 ml-es ipuro Essantials Flower Bowl virágos aromával rendelkezik. A virágos jegyek és az élénkítő frissesség csodálatos találkozása friss levegőt és életet hoz otthonodba. Ezzel az illattal a tavasz köszönt be hozzád.
Egyedülálló illatélmény: Mandarin, bergamott, narancs, kardamom és zöld jegyekből álló fejillat - Gyöngyvirág, jázmin, ibolya és cédrusfa szívillat - Borostyán és pézsma alapillat.
Minden illatot a természet ihletett és az egyéniséget egyedi hangulattá alakítják át. Ennek érdekében kizárólag természetes és természetazonos összetevőket használunk.
Környezetbarát kialakítás: Utántöltőinknek köszönhetően nem kell újra megvásárolnod a terméket, ezáltal környezetbarát és hulladékcsökkentő termék.
A legjobb minőség: Az ipuro illatosítók Európában készülnek a legkiválóbb nyersanyagok felhasználásával és kiváló minőségű anyagok formájában kerülnek forgalomba.
A gyártó adatai
Gries Deco Company GmbH / ipuro
Boschstrasse 7
63843 Niedernberg
info@ipuro.com
4051281960725,4051281981546,4070213002401
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Beltéri illatosító |
| Szín: | Fáradt rózsaszín |
| Magasság: | 15 cm |
| Anyag: | Üveg |
| Illat: | Különböző illatok |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 170 g |
| Magasság: | 15,2 cm |
| Szélesség: | 6,2 cm |
| Mélység: | 5,3 cm |







