Ipuro illatosító Light Rose 100 ml
Cikkszám 5237250Termékleírás
Cikkszám 5237250
Az Ipuro Light Rose illatosító a frissesség és az elegancia szellős szférájába repíti Önt. Lebegjen ebben a tiszta illatban, melyet a ragyogó bergamott vezet. Az illat szívében finom rózsa bontakozik ki, amely harmonikusan nyugszik az édes gyümölcsök és a gyengéd írisz mellett.
Merüljön el az illat mélyébe, ahol a fehér pézsma jegyek, a vanília és az ámbra ölelnek át meleget. A Light Rose tökéletes illatélmény mindazok számára, akik sokoldalúságával szeretnék elvarázsolni magukat. Szabadítsa fel kíváncsiságát, és élvezze a frissítő hangulatot, amelyet az Ipuro Light Rose illatosító a helyiségekbe varázsol.
A gyártó adatai
Gries Deco Company GmbH / ipuro
Boschstrasse 7
63843 Niedernberg
info@ipuro.com
4051281976733
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Beltéri illatosító |
| Szín: | Rózsaszín |
| Magasság: | 22,6 cm |
| Anyag: | Üveg |
| Illat: | Bársonyos rózsa |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Időzítő: | Időzítő nélkül |
| Az elemek száma: | 0 Darab |
| Elem együtt: | Nem tartalmazza az elemet |
| Felület/bevonat: | Fényes |
| Festett: | Színezett |
| Kanócok száma: | 0 |
| Vegán: | Nem vegán |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 310 g |
| Magasság: | 22,5 cm |
| Szélesség: | 6,8 cm |
| Mélység: | 6,0 cm |









