ipuro illatosító szett Essantials Cotton Fields 2 x 50 ml
Cikkszám 4856449Termékleírás
Cikkszám 4856449
A 2 x 50 ml-es ipuro Essantials Cotton Fields illatosító szett lágy, finom és enyhén púderes illatot áraszt egy leheletnyi vaníliával. Ezt az illatot a visszafogottság jellemzi, így kellemes beltéri levegőt biztosít.
Egyedülálló illatélmény: Csillagánizs, vaníliavirág és muskátli fejillat - Rózsa, ibolya, cédrusfa és vetiver szívillat - Tonkabab, vanília és fehér pézsma alapillat.
Minden illatot a természet ihletett és az egyéniséget egyedi hangulattá alakítják át. Ennek érdekében kizárólag természetes és természetazonos összetevőket használunk.
Környezetbarát kialakítás: Illatosítóink nem csak a különleges illatélményükkel varázsolnak el, hanem dekoratív és környezetbarát elemként is inspirálóak a szobáidban.
A legjobb minőség: Az ipuro illatosítók Európában készülnek a legkiválóbb nyersanyagok felhasználásával és kiváló minőségű anyagok formájában kerülnek forgalomba.
A gyártó adatai
Gries Deco Company GmbH / ipuro
Boschstrasse 7
63843 Niedernberg
info@ipuro.com
4051281967908,4051281982024,4070213002579
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Beltéri illatosító |
| Szín: | Kék |
| Magasság: | 13 cm |
| Anyag: | Üveg |
| Illat: | Csillagánizs, Vaníliavirág, Geránium |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 340 g |
| Magasság: | 13,0 cm |
| Szélesség: | 15,2 cm |
| Mélység: | 5,0 cm |





