Ipuro illatosító szett Light & Pure Rose 2 x 50 ml
Cikkszám 5237219Termékleírás
Cikkszám 5237219
Az Ipuro Light & Pure Rose illatosító szett két varázslatos illatkompozíciót egyesít, amelyek könnyedséget és eleganciát kínálnak tökéletes harmóniában. A Light Rose tiszta illatot áraszt, amely a ragyogó bergamottból indul ki, és a finom rózsa, az édes gyümölcsök és a lágy írisz szívébe megy át. A fehér pézsma, a vanília és az ámbra mély jegyei kellemes meleget árasztanak.
A Pure Rose frissítő édes mandarin és élénkítő menta fejillattal csábít el, amit a fenséges rózsa és a zöld füge követ. Púderes írisz és krémes szantálfa teszi teljessé az illatot, lágy, csábító ölelést hagyva maga után. A frissesség és a kifinomultság tökéletes egyensúlya, amely kényezteti érzékeidet.
A gyártó adatai
Gries Deco Company GmbH / ipuro
Boschstrasse 7
63843 Niedernberg
info@ipuro.com
4051281976870
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Rózsaszín |
| Magasság: | 13 cm |
| Típus: | Beltéri illatosító |
| Anyag: | Üveg |
| Illat: | Bársonyos rózsa |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 2 darab |
| Időzítő: | Időzítő nélkül |
| Az elemek száma: | 0 Darab |
| Elem együtt: | Nem tartalmazza az elemet |
| Felület/bevonat: | Fényes |
| Festett: | Színezett |
| Kanócok száma: | 0 |
| Vegán: | Nem vegán |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 340 g |
| Magasság: | 13,0 cm |
| Szélesség: | 15,2 cm |
| Mélység: | 5,0 cm |







