ipuro légfrissítő spray Essantials Black Bamboo 120 ml
Cikkszám 4856522Termékleírás
Cikkszám 4856522
A 120 ml-es ipuro Essantials Black Bamboo légfrissítő spray egy kellemes szobaklímát biztosító kiváló minőségű légfrissítő spray környezetbarát kialakításban.
Erőteljes és friss: Ez az illat az erős és zöld frissességet egyesíti fás behatással. Az eredmény egy fanyar-friss illat, amely különleges hangulatot teremt.
Egyedülálló illatélmény: Jázmin és citrom fejillat - Alma és dinnye szívillat - Fehér pézsma és borostyán alapillat - Az eredmény egy álomszerű illat.
Minden illatot a természet ihletett és az egyéniséget egyedi hangulattá alakítják át. Ennek érdekében kizárólag természetes és természetazonos összetevőket használunk.
Környezetbarát kialakítás: Illatosítóink nem csak a különleges illatélményükkel varázsolnak el, hanem dekoratív és környezetbarát elemként is inspirálóak a szobáidban.
A legjobb minőség: Az ipuro illatosítók Európában készülnek a legkiválóbb nyersanyagok felhasználásával és kiváló minőségű anyagok formájában kerülnek forgalomba.
A gyártó adatai
Gries Deco Company GmbH / ipuro
Boschstrasse 7
63843 Niedernberg
info@ipuro.com
4051281982666,4070213003200
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Beltéri illatosító |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 7 cm |
| Anyag: | Műanyag |
| Illat: | Jázmin, Citrom |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Tartalom: | 1 darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 160 g |
| Magasság: | 13,1 cm |
| Szélesség: | 4,0 cm |
| Mélység: | 4,0 cm |







