Mica Decorations Woodland Fig illatgyertya 8,5 cm x 7,5 cm barna
Cikkszám 4994497Termékleírás
Cikkszám 4994497
A Mica Decorations Woodland Fig illatgyertyája 8,5 cm x 7,5 cm méretével nemcsak egyszerű és elegáns, hanem fa fedélének köszönhetően igazi látványosság is, még akkor is, ha nincs meggyújtva. De amint meggyújtja a gyertyát, kellemes illat tölti be otthonát.
A gyártó adatai
Edelman BV
Schinkeldijk 56
2811 PB Reeuwijk
obide@edelman.nl
8720362267287
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Barna |
| Magasság: | 8,5 cm |
| Típus: | Illatgyertyák |
| Átmérő: | 7,5 cm |
| Anyag: | Üveg, Parafin/Viasz |
| Illat: | Különböző illatok |
| Alkalmazási terület: | Dekor |
| Tartalom: | 1 darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 433 g |
| Magasság: | 8,5 cm |
| Szélesség: | 7,5 cm |
| Mélység: | 7,5 cm |





