Sunny Garden bambusz fáklyakészlet 60 cm fekete 3 részes
Cikkszám 5390851Termékleírás
Cikkszám 5390851
A dekoratív bambusz fáklyakészlet kültéri használatra készült. Kellemes fénye barátságos hangulatot teremt. Ideális kerti partikhoz és különböző szabadtéri eseményekhez. A fekete fáklya magassága 60 cm, és fekete olajtartállyal rendelkezik, amelyen biztonsági zár található. A fáklya égési ideje hosszú, kb. 4 óra. A készlet 3 darabot tartalmaz.
Figyelem:
A csomag nem tartalmazza a lámpaolajat.
A gyártó adatai
Gerhard Weinz GmbH
Bergstrasse 15
71157 Hildrizhausen
info@gw-import.de
8711252556147
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Kerti fáklyák |
| Szín: | Fekete |
| Magasság: | 60 cm |
| Átmérő: | 6,0 cm |
| Anyag: | Bambusz, üveg |
| Alkalmazási terület: | Kültér |
| Tartalom: | 3 darab |
| Felület/bevonat: | Matt |
| Festett: | Színezett |
| Kanócok száma: | 1 |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 295 g |
| Magasság: | 60,0 cm |
| Szélesség: | 6,0 cm |
| Mélység: | 6,0 cm |





