LED-es asztali lámpa fukszia szabályozható fényerejű
Cikkszám 1008739Termékleírás
Cikkszám 1008739
A kiváló minőségű műanyagból készült LED-es asztali lámpa dolgozószobában történő használatra ideális. Fényerő-szabályozóval is rendelkezik, így a kívánt fényerő egyszerűen és gyorsan beállítható. Karcsú és modern kialakításának köszönhetően helytakarékos, kicsi és nagy asztalokon történő használatra egyaránt alkalmas. Ezenkívül különböző színekben is kapható.
A lámpához beépített, 3 W teljesítményű LED-ek tartoznak.
A gyártó adatai
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807268706
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Piros |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Izzóval együtt: | LED |
| Fényerő szabályzás: | Szabályozható fényerő |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Fényáram lumenben: | 300 lm |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 820 g |
| Magasság: | 46,5 cm |
| Szélesség: | 13,0 cm |
| Mélység: | 13,0 cm |



