OBI LED-es asztali lámpa Navelli 4,5 W fekete műanyag
Cikkszám 3296381Termékleírás
Cikkszám 3296381
Az OBI Lighting Navelli sorozatú LED-es asztali lámpa O alakú világítófejével egyszerre modern, extravagáns és elegáns. Műanyagból készül, praktikus fényerő-szabályozó funkcióval rendelkezik. Az asztali lámpát beépített, 4,5 W teljesítményű LED-ekkel szállítjuk, további színekben is kapható.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048122053876
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Forma: | További formák |
| Izzóval együtt: | LED |
| Stílusirányzat: | Modern |
| Fényerő szabályzás: | Szabályozható fényerő |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényáram lumenben: | 210 lm |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényszín: | Napfény fehér (> 5.300 kelvin) |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 760 g |
| Magasság: | 40,0 cm |
| Szélesség: | 14,0 cm |
| Mélység: | 14,0 cm |



