Rábalux Monty beltéri Asztali lámpa fehér E14 1x MAX 40W
Cikkszám 4853164Termékleírás
Cikkszám 4853164
Az indusztriális stílusban készült Monty asztali lámpát elsősorban a hálószobába vagy a dolgozószobába ajánljuk. A fehér színű lámpa anyaga teljes egészében fém, különlegessége pedig az alul kör alakban meghajlított szár, amely a hagyományos dísztalp helyett biztosít stabil megtámasztást a lámpának. A fehér búra lefelé szélesedő, gúla formájú. A Monty egy darab, legfeljebb 40 W teljesítményű fényforrással használható, a foglalat típusa E14. Ha a hálószobában helyezzük el a lámpát, meleg fehér fényű fényforrást ajánlunk hozzá, míg a dolgozószobában praktikusabb lehet egy természetes fehér fényű fényforrás használata. Az asztali lámpa szélessége 270 mm, magassága 345 mm. Ezt a modellt fényforrás nélkül szállítjuk.
A gyártó adatai
Rábalux Zrt.
Körtefa utca 5
9027 Győr
infohu@rabalux.com
5998250330891
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Fehér |
| Izzóval együtt: | Izzó nélkül |
| Stílusirányzat: | Ipar |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Foglalat: | E14 |
| Közvetett világítás: | Közvetett fény |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 40 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 420 g |
| Magasság: | 34,5 cm |
| Szélesség: | 27,0 cm |
| Mélység: | 27,0 cm |



