Searchlight Rattan asztali BARNA E14 60W
Cikkszám 5039664Termékleírás
Cikkszám 5039664
Természetes Rattan asztali lámpa fehér búrával a természetes varázsért.
A gyártó adatai
Searchlight Electric International Ltd
ST. MARY'S PLACE 7
D07 P4AX Dublin
lpritchard@searchlightelectric.com
5053423199931
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Barna |
| Váz anyaga: | Fém |
| Ernyő anyaga: | Szövet |
| Forma: | Kerek |
| Izzóval együtt: | Izzó nélkül |
| Stílusirányzat: | Mediterrán |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Foglalat: | E14 |
| Közvetett világítás: | Közvetett fény |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 400 g |
| Magasság: | 29,0 cm |
| Szélesség: | 17,0 cm |
| Mélység: | 17,0 cm |




