Trio Ava LED-es asztali lámpa 404 mm x 171 mm x 305 mm matt fehér
Cikkszám 4733184Termékleírás
Cikkszám 4733184
A Trio stílusos Ava LED-es asztali lámpája érzékelős fényerőszabályzóval biztosítja a fényerő rugalmas beállítását. Ezenkívül a fény színe a melegfehértől a hidegfehérig állítható. A beépített memóriafunkciónak köszönhetően mindig az utoljára kiválasztott fénybeállítással indul. Ezenkívül a mobil végkészülékek, pl. az okostelefonok is tölthetők a beépített USB-csatlakozón keresztül. A puritán kialakítású fehér asztali lámpa számos berendezési stílushoz illő társ, amely sokoldalúan alkalmazható. A lámpa emellett modern LED-technológiával rendelkezik, amely magas fényminőségével és energiahatékonyságával tűnik ki. A hagyományos halogén izzókkal összehasonlítva az energiaköltségeknek akár 80%-a is megtakarítható. Emellett a LED-fényforrások hosszabb élettartamúak, kevesebb hőt bocsátanak ki és környezetkímélők.
Műszaki jellemzők:
- Fényerő: 600 lm
- Színhőmérséklet: a melegfehértől a nappali fehérig (3000 K - 6500 K)
- Anyag: Műanyagból
- Szín: matt fehér
- 5,2 W-os LED-del
A gyártó adatai
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807502503
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Fehér |
| Váz anyaga: | Műanyag |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | További formák |
| Izzóval együtt: | LED |
| Stílusirányzat: | Modern |
| Fényerő szabályzás: | Szabályozható fényerő |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Fényerő szabályzás típusa: | érintős fényerő szabályzó |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Fényáram lumenben: | 600 lm |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényszín: | Meleg és napfény fehér között beállítható |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsoló nélkül |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 5 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 980 g |
| Magasság: | 40,4 cm |
| Szélesség: | 17,1 cm |
| Mélység: | 30,5 cm |































