Játékkonyha krétatáblával és konyhai szettel 60 cm x 30 cm x 75 cm
Cikkszám 5460431Termékleírás
Cikkszám 5460431
Szabadtéri móka a játékkonyhával
Ezzel a strapabíró, természetes fából készült játékkonyhával igazi ínyenc étteremmé varázsolhatja kertjét vagy teraszát a kis szakácsok számára. Kompakt méretei (60 cm x 30 cm x 75 cm) révén ideális szabadtéri játék, amely tökéletesen megfelel a gyermekek igényeinek, 3 éves kortól. A beépített krétatáblákra közvetlenül rá lehet írni a napi menüt, a stabil tárolófelületek pedig elegendő helyet biztosítanak a kreatív homoktorták és más fantáziadús fogások elkészítéséhez.
Korlátlan kreativitás kiegészítőkkel
Hogy a móka azonnal megkezdődhessen, a fa kiskonyhához egy apró, 7 részes konyhai szett is jár. A szett egy serpenyőből, egy fedeles lábasból, egy nagy tálból és három különböző konyhai kiegészítőből, köztük forgatólapátból és merőkanálból áll. Így a kis kukták kedvükre kavargathatnak, sütögethetnek és tálalhatnak. A gyermekek számára készült, robusztus játékkonyha bármilyen kerti környezetbe harmonikusan beleillik, és ösztönzi a vízzel, homokkal és természetes anyagokkal való kísérletezést.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874568540
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | Fa |
| Szín: | Natúr |
| Fajta (típus): | Játékkonyha |
| Alkalmazási terület: | Kültérre |
| Életkor (megfelelő): | 3 évtől |
| Típus Tartozékok: | Játszótornyokhoz & játszóterekhez |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,80 kg |
| Magasság: | 7,5 cm |
| Szélesség: | 6,0 cm |
| Mélység: | 3,0 cm |















