Scout többfunkciós szerszám gyerekeknek
Cikkszám 5093281Termékleírás
Cikkszám 5093281
A Scout multifunkciós szerszám lesz a segítőd a bajban. Sok hasznos eszközzel. Minden megtalálható, amire csak szükséged lehet.
A gyártó adatai
Happy People GmbH u. CoKG
Konsul-Smidt-Str. 8
b
28217 Bremen
c.ahrens@happypeople.de
4008332193366
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | Nemesacél |
| Szín: | Zöld |
| Alkalmazási terület: | Kültérre |
| Életkor (megfelelő): | 8 évtől |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 250 g |
| Magasság: | 1,5 cm |
| Szélesség: | 9,5 cm |
| Mélység: | 2,6 cm |



