Exit Metal Climbing Dome mászókupola Ø 300 cm
Cikkszám 5343561Termékleírás
Cikkszám 5343561
Az Exit Metal Climbing Dome egy kültéri mászókupola, amelyre a gyerekek kedvük szerint felmászhatnak. A könnyű acélcsövek és a mászókövek biztos tartást biztosítanak mászás közben a kéznek és a lábnak. A modern kialakítás és a semleges színárnyalatok garantálják, hogy a kupola minden kertben stílusosan mutasson. A kupola sokoldalúan használható. A gyermekek a mászókupolán való mászás és lógás közben fejlesztik mozgáskoordinációjukat, egyensúlyérzéküket és erejüket. A kupolából néhány pokróccal szórakoztató játszósátor varázsolható. Az Exit Toys számára a legfőbb szempont a biztonság, ezért ez a mászókupola különösen stabil felépítésű. Ezáltal egyszerre több gyermek is játszhat az eszközzel. Az Exit Metal Climbing Dome TÜV-tanúsítvánnyal rendelkezik. A csomag tartalmazza a talajhorgonyokat is, amelyekkel a kupola fixen rögzíthető a kertben. A fém mászókupolát az Exit fenntarthatósági elvei szerint tervezték. A kupolán minden javítható, vagyis minden eleméhez léteznek pótalkatrészek. A kupola ezenkívül 100%-ban újrahasznosítható. Ez annak köszönhető, hogy csak egynemű anyagokat használnak hozzá. Vagyis minden eleme csupán egyféle anyagból készül. Ezeket egyszerűbb újrahasznosítani, mivel nem kell szétválogatni azokat. Az acélcsövek horganyzottak és porfestettek. Ezáltal az Exit Metal Climbing Dome nem rozsdásodik és ellenáll mindenféle időjárási hatásnak.
A gyártó adatai
Dutch Toys Group B.V.
Edisonstraat 83
7006RB Doetinchem
info@dutchtoysgroup.com
8720791616076
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Mélység (oldalnézet): | 281 cm |
| Magasság: | 165 cm |
| Anyag: | Fém |
| Felületkezelés: | Galvanizált és porfestett |
| Szélesség (elölnézet): | 281 cm |
| Életkor (tól): | 3 Év |
| Szín: | Többszínű |
| Mászási lehetőségek: | Mászófallal |
| Csúszdával: | Csúszda nélkül |
| Terhelhetőség (kg): | 150 kg |
| Hintával: | Hinta nélkül |
| Homokozóval: | Homokozó nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 39,9 kg |
| Magasság: | 165,0 cm |
| Szélesség: | 3,00 m |
| Mélység: | 3,00 m |





















