Weka Tabaluga játszóház hullámcsúszdával 332 cm x 125 cm x 235 cm piros
Cikkszám 4848842Termékleírás
Cikkszám 4848842
A Weka Tabaluga oszlopos játszóház piros hullámcsúszdával ideális játék- és pihenőhely a gyermekek számára. A kis házikó mindig védett játékteret kínál, akár napsütéses, akár esős időben.
Korlátlan játék és szórakozás
A nagy játszótér a kis házikóval és a csúszdával rengeteg helyet kínál a korlátlan játék és szórakozás érdekében. A ház három ablaknyílással rendelkezik, ami így elegendő fényt enged be. Gyermekei a létrán könnyen felmászhatnak a játszóplatformra. Majd jöhet a szórakozás a hullámcsúszdán.
Stabil és biztonságos szerkezet
A játszóház tömör fából készült, ezért különösen masszív és biztonságos játék közben. Ezenkívül a fa élei lekerekítettek és biztonsági fogantyúkkal felszereltek. Ezenkívül a játszóplatform 60 cm magas korláttal is rendelkezik. Minden faelem gyalult puhafából készült, és kazánnyomás alatt impregnált. Az impregnálás megvédi a fát a kártevőktől és az időjárás viszontagságaitól. A lépcsőfokok natúr hatásúak.
Termékjellemzők:
- A platform padlója: 19 mm vastag deszkák
- Fal és tető: 14 mm vastag deszkázat
- Oszlopvastagság: 70 mm x 70 mm
- Max. használati súly: 300 kg.
A játszóház méretei:
- A platform magassága: 150 cm
- Korlátmagasság: 60 cm
- Gerincmagasság: 332 cm
- Az oldalfal magassága: 113 cm.
A lépcső és a csúszda jobbra vagy balra is rögzíthető.
3 éves kortól ajánlott.
Kizárólag otthoni használatra kültéren.
A gyártó adatai
weka Holzbau GmbH
Johannesstraße 16
17034 Neubrandenburg
info@weka-holzbau.com
4004581291686
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Mélység (oldalnézet): | 235 cm |
| Magasság: | 332 cm |
| Esésmagasság: | 150 cm |
| Anyag: | Fa |
| Vastagság (oszlopok): | 70 mm |
| Felületkezelés: | Nyomás alatt impregnált |
| Szélesség (elölnézet): | 125 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 281,0 kg |
| Magasság: | 3,32 m |
| Szélesség: | 3,75 m |
| Mélység: | 2,35 m |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.
Figyelem! Ez a játék csak otthoni célra alkalmas, játszótereken használata tilos. Használata csak felnőtt közvetlen felügyelete mellett engedélyezett!
Figyelem! 3 év alatti gyermekek nem használhatják!
Zuhasnásveszély!











