Japán ujjas juhar 7-féle változatban magasság kb. 40 cm - 60 cm Acer palmatum
Cikkszám 5258744Termékleírás
Cikkszám 5258744
A japán ujjas juhar (Acer palmatum) sűrű bokrot alkot és sok ága van. Ez a egyenes és kompakt díszjuhar erős, télálló, kérge vöröses-narancssárga színű. Ősszel a cserje leveleinek narancssárga-piros színe látványos színfoltot kölcsönöz a kertnek. A növény a friss vagy nedves, humuszos, jól vízáteresztő és enyhén savas talajt kedveli. Kerülje a pangó vizet.
Többféle mintával / színváltozatban kapható termék. Az ár 1 db-ra vonatkozik. Online vásárlás esetén a tényleges termékváltozat véletlenszerűen kerül kiválasztásra. Válasszon tetszése szerint a legközelebbi OBI Áruházban!
A gyártó adatai
Lemkes Export B.V.
Kwintlaan 1
2295 Kwintsheul
info@kwintplant.nl
8719194534773
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Örökzöld: | Nyári zöld |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Aktuális növénymagasság: | 30 - 60 cm |
| Edény átmérője: | 19 cm |
| Növekedési forma: | Széles bokros |
| Növénytávolság: | 100 - 120 cm |
| Aktuális növényszélesség: | 40 - 50 cm |
| Éves növekedés: | Középgyorsan növő (30 - 40 cm) |
| max. növési magasság cm-ben: | 15 000 cm |
| Cserépméret: | 4 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| a növények fő felhasználási területe: | Díszkompozíció |
| Őszi színek és gyümölcsdíszek: | Díszgyümölcs és szép őszi lomb színek |
| Ápolási igény: | Kezdőknek ajánlott |
| A törzs magassága a koronáig: | 35 cm |
| Télálló: | Télálló |
| Alkalmas vágottvirágnak.: | Vágott virágként is alkalmas |
| Botanikai név: | Acer Hybrid |
| Ehető: | Nem ehető |
| Hőségtűrő: | Hőségtűrő |
| Tőzegtartalom kb.: | 40% |
| A virágzás vége: | Június |
| Virágzási időszak kezdete: | Április |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 200 g |
| Magasság: | 4,0 cm |
| Szélesség: | 4,8 cm |
| Mélység: | 4,8 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!















