OBI "Atropurpureum" ujjas juhar piros dézsában kb. 3 l
Cikkszám 4054250Termékleírás
Cikkszám 4054250
Az OBI Living Garden "Atropurpureum" ujjas juhar (Acer palmatum) egy festői, faszerűen növekedő bokor, amely nyáron sötétvörös lombjával, ősszel ragyogóan vörös színeivel gyönyörködteti a szemet a kertben. A növény nagyon igénytelen, és a legkülönfélébb talajfajtákon növekszik. A pangó vizet azonban nem viseli el. Az "Atropurpureum" ujjas juhar 4 méteres magasságig és szélességig növekszik.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4017442010661
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Aktuális növénymagasság: | 40 - 50 cm |
| Növekedési forma: | Törzs |
| Aktuális növényszélesség: | 20 - 30 cm |
| Éves növekedés: | Gyorsan növő (40 - 50 cm) |
| max. növési magasság cm-ben: | 400 cm |
| Cserépméret: | 3 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre nem ajánlott |
| a növények fő felhasználási területe: | Széplombú cserje |
| Őszi színek és gyümölcsdíszek: | Szép őszi lomb színek |
| Ápolási igény: | Kezdőknek ajánlott |
| Télálló: | Nem télálló |
| Alkalmas vágottvirágnak.: | Vágott virágként is alkalmas |
| A virágzás vége: | Június |
| Virágzási időszak kezdete: | Május |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,00 kg |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!









