LUX-TOOLS kábelkötegelő, 200 mm, fehér
Cikkszám 1976117Termékleírás
Cikkszám 1976117
A fehér színű, műanyagból készült LUX-TOOLS kábelkötegelő kábelek, vezetékek és tömlők kötegelésére, szervezésére és rögzítésére alkalmas. Belső fogazatának köszönhetően biztos tartást garantál. A kábelkötegelők hossza 200 mm, szélessége pedig 4,6 mm. A c
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007875358270
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Túlmelegedés elleni védelem nélkül |
| Anyag: | Műanyag |
| Típus: | Kábelkötegelő |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 7 g |
| Magasság: | 20,0 cm |
| Szélesség: | 4,6 cm |
| Mélység: | 4,6 cm |





