baliv kád csaptelep WA-5080 króm
Cikkszám 4202917Termékleírás
Cikkszám 4202917
A modern baliv WA-5080 kád csaptelep elegáns letisztultságával győz meg téged és családodat. Szinte bármilyen lakberendezési stílushoz illik - harmonikusan integrálódik az összképbe. A szögletes, purista dizájn a fényes felülettel kombinálva elegáns és letisztult megjelenést kölcsönöz a fürdőszobai csaptelepnek. Tökéletes látvány a fürdőfürdőszobádban.
Gyerekjáték a használata
A beépített keverőfúvóka kellemesen lágy vízsugarat biztosít. Ezen kívül egy kerámia alátétekkel rendelkező, kiváló minőségű betétet szereltünk be neked, hogy a beszerelés után azonnal használhasd a csaptelepet. És mivel hosszú élettartamú fürdőszobát szeretnél, a szerelvény időtálló sárgarézből készült. Értékes kinézetét fekete lakkozásának köszönheti. És hogy ne kelljen feleslegesen időt vesztegetned a szerelés során, minden szükséges anyagot mellékelünk a csaptelephez.
baliv - az életre tervezve
Teljes ellazulás vagy vidám fürdés: baliv kád csaptelepeinket biztonságosan használhatja a család minden tagja, és elkísérnek titeket a hétköznapokban. A maximálisan gondtalan kényeztetés érdekében szerelvényeink minősége, kialakítása és a funkciója egyaránt fontos számunkra. A gyártás során természetesen nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy csakis kiváló minőségű anyagokat használjunk. Véleményünk szerint egy csaptelepnek ugyanis nemcsak szépnek, hanem strapabírónak és hosszú élettartamúnak is kell lennie.>A csomag tartalma
| baliv WA-5080 kád csaptelep |
| Takarórózsák |
| S csatlakozók |
| Rögzítőanyag |
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874154040
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Egykaros keverőcsaptelep |
| Szín: | Króm |
| Fajta: | Kádcsaptelep |
| Csatlakozás módja: | S-csatlakozó |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,65 kg |
| Magasság: | 12,2 cm |
| Szélesség: | 21,4 cm |
| Mélység: | 17,2 cm |













