Compo Kaktuszföld Cactea 5 l
Cikkszám 1246172Termékleírás
Cikkszám 1246172
A Compo Cactea kaktuszföld növénytermesztési táptalaj kiváló valamennyi kaktuszfajtához és vastag levelű (szukkulens) növényhez. A növények igényeihez igazodó trágya azonnal hat, és kb. 8 hetes optimális tápanyagellátást biztosít. A kiváló minőségű kvarchomok és az agrozil, mint gyökér-aktivátor gondoskodik a táptalaj jó vízfelvevő-képességéről, valamint a gyökérzet optimális növekedéséről. Alkalmazási időszak: márciustól októberig.
A gyártó adatai
COMPO GmbH
Gildenstraße 38
48157 MÜNSTER
info@compo.com
4008398812218,4008398712211,4008398112219
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Felhasználási terület: | Beltér/lakótér |
| bio: | Nem bio |
| Csomag tartalma: | 5 l |
| Tőzeg: | Tőzeges |
| Biogazdálkodásra alkalmas: | Nem alkalmas biogazdálkodásra |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,15 kg |
| Magasság: | 26,0 cm |
| Szélesség: | 22,0 cm |
| Mélység: | 6,0 cm |























