Lakatretesz fűzőkarikával horganyzott 140 mm x 25 mm
Cikkszám 3097151Termékleírás
Cikkszám 3097151
A fűzőkarikás lakatretesz ládafedelek és kis ajtók rögzítésére szolgál. Horganyzott, időjárásálló acélból készült. A lakatretesz hosszúsága 140 mm. Szerelése felcsavarozással történik.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874912237
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Anyag: | Acél |
| Felület: | Horganyzott |
| A csomagolás tartalma: | 1 Darab |
| Alkalmazási terület: | Kívül és belül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 920 g |
| Magasság: | 14,0 cm |
| Szélesség: | 2,5 cm |
| Mélység: | 2 mm |





