Cone stílusos karnisgarnitúra 16 mm rozsdamentes acél külső 160 cm
Cikkszám 2708618Termékleírás
Cikkszám 2708618
A Cone stílusos karnisgarnitúra segítségével a legfrissebb függönytrendek helyezhetőek el az ablakokon.
A fém stílusos karnisgarnitúra különböző hosszúságú kivitelekben kapható. A készlet 1 darab 16 mm átmérőjű rúdból, 2 dekoratív végzáróból és a megfelelő tartókonzolokból áll.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873404801,4048122274257
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Átmérő: | 16 mm |
| Szín: | Nemesacél |
| Hossz: | 160 cm |
| Típus: | Karnisgarnitúra |
| Anyag: | Fém |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 844 g |
| Magasság: | 3,4 cm |
| Szélesség: | 4,4 cm |
| Mélység: | 178,5 cm |



