Függönyrúd fém szatinált 200 cm
Cikkszám 4689568Termékleírás
Cikkszám 4689568
A függönyrúd biztonságos rögzítési lehetőséget kínál függönyökhöz és sötétítőkhöz. Különböző helyiségekben helyezhető el, és dekoratív hatásról gondoskodik az ablak körül. A rúd teljes hossza 200 cm. Átmérője 19 mm.
Mindig elegáns hatást kelt
A kiváló minőségű fémből készült függönyrudat hosszú élettartam, valamint rendkívüli stabilitás és nagy teherbírás jellemzi. Ráadásul az alkalmazott anyag nem is mattul el, így mindig elegánsan mutat. Stílusos, szatinált megjelenésével a függönyrúd otthona igazi látványossága lesz. Ráadásul számos textilszínnel és -mintával harmonizál.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871105694,5907550575826
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Átmérő: | 19 mm |
| Szín: | Matt ezüst |
| Hossz: | 160 - 240 cm |
| Típus: | Tartozékok |
| Anyag: | Fém |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 510 g |
| Magasság: | 2,0 cm |
| Szélesség: | 2,0 cm |
| Mélység: | 2,00 m |





